http://koupit-viagru-2015.cz/

Vítejte

Hlavsovi-510-B

Vítejte na našich stránkách,

ať už vás sem přivádí jakýkoliv důvod. Zvlášť srdečně vítejte, pokud nejste křesťankou, nebo křesťanem. V naší církvi máme hosty moc rádi. Věříme tomu, že jedním z hlavních úkolů církve je výzva být otevření směrem ven vůči lidem, kteří jsou kdekoliv na jejich cestě hledání Boha. Na naše nedělní setkání přicházejí lidé, kteří jsou křesťané, stejně jako lidé, kteří v Boha nevěří, nebo věří, že nějaký Bůh existuje, ale nic o něm nevíme. Naše země totiž vůbec není tak ateistickou, jak by se mohlo zdát při pohledu na počty lidí, kteří chodí do kostela. Ve skutečnosti jsme zemí se silným zastoupením lidí, kteří v "něco" věří. "Jen" u nás existuje historicky zakořeněná nedůvěra a nechuť vůči organizovanému křesťanství. Jednou větou to lze vyjádřit tak, že lidé nemají problém s Kristem, ale s církví. Osoba Ježíše Krista lidi zajímá, inspiruje, udivuje, provokuje a nutí k reakci. Kdežto církev lidem někdy připadá nudná, zastaralá, pokrytecká, nebo chtivá majetku. Je smutné, jaký obraz jsme někdy my křesťané vytvořili o církvi, která by přece měla být společenstvím lidí, v jejichž životě je zřejmé především to, že následují Ježíše Krista. Jádrem existence naší církve je přesvědčení, že křesťanství je především otázka osobního vztahu s Ježíšem Kristem. Všechno ostatní je druhotné. Jestliže následujeme někoho tak mimořádného, jako je Ježíš, musí to nutně měnit náš život. A s ním život nemůže zůstat nudný, pokrytecký, nebo mimo realitu. A taková nesmí být ani církev, která ho uctívá. To je mé přesvědčení při budování naší církve.

Přijměte pozvání k Ježíši Kristu. Není nikdo jiný, kdo by tak jedinečně a hluboce zasáhl do našeho života. A proto vás zveme také k setkání s námi. Jsme církev složená z běžných lidí, kteří s Ježíšem zažili neobyčejné věci, mají chuť být spolu a sdílet tuto společnou cestu za Bohem.

Těším se, že se s vámi setkám na našem nedělním setkání.

 

Štěpán Hlavsa

Pastor církve


COVID-19: Kvůli ochraně starších a jinak rizikových návštěvníků našich bohoslužeb jsou pravidelná setkání dočasně zrušena a přesunuta on-line na YouTube.