http://koupit-viagru-2015.cz/

Náš tým

 

Naše práce není dílem jednotlivce, ale společnou prací širokého a obětavého týmu.

Vedení církve v Ústí nad Labem

Vedení církve tvoří:

  • Pastor – Ing. Štěpán Hlavsa 
  • Mgr. Jan Ešner
  • Marian Rafael

Dále zde funguje hudební tým, tým práce v ulicích, tým "Bodu obratu", tým práce s dětmi a tým Fusion.


Pastor církve

Hlavsovi-510-B

Štěpán a Mariyani Hlavsovi

Štěpán Hlavsa pochází z Ústí nad Labem. Vystudoval Informační management a pedagogiku na Vysoké škole ekonomické v Praze. Pracoval jako IT manager a v současné době je na větší část úvazku zaměstnancem Apoštolské církve. Kromě toho dále působí jako externí IS/IT konzultant. Vyrostl v křesťanské rodině, ale své osobní rozhodnutí pro víru v Boha učinil ve 13 letech, kdy požádal o křest. Od 17 let vedl křesťanskou skupinu v Ústí nad Labem. Štěpán Hlavsa hraje na kytaru a baskytaru a v mládí se závodně věnoval atletice. 

Jeho manželka, Mariyani Hlavsová, je Indonézanka narozená v Praze. Studovala v Berlíně a v Jakartě. Pochází z formálně křesťanské rodiny, ale první osobní setkání se skutečně živým křesťanstvím zažila až v 16 letech v Indonézii. Teprve tam se také stala skutečně křesťankou. Hraje na piáno, klávesy, kytaru a velmi dobře zpívá.

Jsou manželé od roku 2002 a mají spolu 2 děti: Lucase a Daniele.


COVID-19: Kvůli ochraně starších a jinak rizikových návštěvníků našich bohoslužeb jsou pravidelná setkání dočasně zrušena a přesunuta on-line na YouTube.